Tři otázky pro Pepu Hrabala z Kačerů

Tři otázky pro Pepu Hrabala z Kačerů

HC Kačeři vstoupili do ligy trochu opožděně, když už měli ostatní týmy odehrané dva zápasy. Původně začala liga bez nich ale během soutěže projevili zájem a měli štěstí, když Viper Ústí nad Labem trochu sabotoval rozjezd ligy a tak je vystřídali v lize Kačeři. Behem minulého týdne obsolvovali dva zápasy s Lancers a s Gurmány. A my jsme se na pár otázek zeptali Josefa Hrabala, který právě vede HC Kačery :) 

  • Redakce: Vstoupili jste do rozjeté sezóny Fofr Ligy a během jednoho víkendu jste odehráli dva zápasy s Lancers a s Gurmány. Jak se vám liga líbí a jak hodnotíte vstup do ligy po jedné výhře a jedné porážce?

To že nastoupíme už do týhle sezony , s tím jsme opravdu nepočítali . Bylo to vše na rychlo, ať už to bylo o složení týmu nebo dát tomu nějakou tvář. Do prvního zápasu jsme nastoupili prakticky s týmem , který vesměs spolu hrál poprvý , nikdo nevěděl pořádně co má dělat  a tak to i dopadlo . Důležitý je , že to nikoho neodradilo. Ve druhém zápase to bylo podstatně lepší , kdy už jsme měli hotovou soupisku týmu , takže se k sobě dali kluci co jsou na sebe zvyklý. Takže vstup do soutěže poněkud chaotický , ale po druhém zápase , který byl dva dny na to jsme dobrý. S ligou jsme všichni spokojený , a doufáme , že do budoucna to bude jen lepší.

 

 

  • Redakce: Zítra vás čeká soupeř Plumbers Litvínov. Soupeř kterého vůbec neznáte. Těšíte se o to víc nebo máte spíš obavy z nové party?

Obavy z kterýhokoliv týmu jsme nikdy neměli, naopak jsme rádi za každou příležitost si jít zahrát s novými lidmi a jít se bavit hokejem. Naše zkušenosti jsou takový, že i když soupeř byl sebevíc lepší a převahoval nad náma , tak jsme si vždycky zahráli a odcházeli s úsměvem . To se mi nejvíc líbí na našem týmu , i kdyby jsme prohrávali 20:0 tak pořád zůstaneme semknutý.

 

 

 

  • Redakce: Co nám můžeš říct o Vašem týmu? Jak bylo těžké dát dohromady tým pro pravidla ligy?

O našem týmu bych řekl , že jsme super parta lidí , kterou má málokdo. Snažíme se rozrůstat o další pohodový lidi. Nepouštíme mezi sebe každého , jen pro naplnění soupisky. Pak to tak vypadá i na tom ledě. Po zkušenostech z minulý soutěže , bylo nejtěžší kluky přemluvit , že to bude jinak . S pravidlama jsme problém neměli, ba naopak. Teď jen vše záleží na tom , jak se to bude vyvíjet dál a jestli se to ponese v tom duchu jak to bylo založený tj. čistě amatérská soutěž , kde my budeme maximálně nápomocni v tom , aby to tak zůstalo. Tím bych chtěl ještě takto poděkovat vedení soutěže za šanci a prakticky za přeorganizování zápasů , aby jsme mohli hrát už tuhle sezonu.

 

 

Diskuze

Tabulka

1. Litvinov Lancers 8 93:14 21
2. Plumbers Litvínov 6 73:17 15
3. HC Kačeři Teplice 8 37:80 9
4. HC Gurmáni Žatec 8 12:104 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

18 gólů

Jan Schubada - Litvinov Lancers

17 gólů

David Matta - Plumbers Litvínov

15 gólů

Pavel Schubada ml. - Litvinov Lancers

13 gólů

Tomáš Kocur - Plumbers Litvínov

12 gólů

Pavel Zbuzek - Plumbers Litvínov

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

29.07.2024 Libor Polomský (51)
02.08.2024 Jaroslav Moucha (62)
05.08.2024 Daniel Kostelník (28)
10.08.2024 Pavel Novák (30)
17.08.2024 Rudolf Panzner (51)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 28076
Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 331 | Poslední den: 40

© 2024 Český pohár | Všechna práva vyhrazena | stepanovsky21@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne