Previev prvního zápasu Fofr ligy

Previev prvního zápasu Fofr ligy

Už tuto neděli 26. Listopadu od 16:45 v Bílině nás čeká historicky první zápas Fofr ligy. Tu čest začít úplně první zápas nové ligy mají domácí Gurmáni Žatec a jejich soupeři Plumbers Litvínov. Pro oba celky jde o jejich první soutěžní zápas, protože doposud hráli jen přáteláčky s týmy z okolí. V lize jsou ještě dva týmy a to Litvínov Lancers, který má 11 ti letou historii plus ještě několik let pod jiným názvem ale do ligy jde většinou s hráči, kteří s hokejem začali před dvěma lety a také to pro většinu z nich první ligová zkušnost. A pak tu jsou Viper Ústí nad Labem. Nový tým, který v žádné lize ještě nebyli.

Využili jsem příležitosti a zeptali jsme se manažerů obou mužstev na pár otázek.

  • Redakce: V neděli od 16:45 v Bílině vás čeká vůbec první ligový zápas ve vaší historii. Jak moc se těšíte?

  

     Daniel Kačenák (Vedoucí Gurmáni Žatec): Těšíme se opravdu hodně, nebál bych se tvrdit, že doslova “jako malí kluci”.:)))

 


     Tomáš Novák (Vedoucí Plumbers Litvínov): Myslím, že pro mnohé z nás to bude úplně první takové utkání, těšíme se určitě všichni, ikdyž asi bude i trocha té nervozity.
 

  • Pověz nám něco o vašem týmu. Jak dlouho chodite na led? Jak jste se dali dohromady a co vás to napadlo se přihlásit do ligy?

       Daniel Kačenák ( Vedoucí Gurmáni Žatec): Jsme parta hokejových amatérů z města chmele a piva. Zhruba od března tohoto roku jsme  se začali pravidelně scházet na malém ledu  ve Vrskmani. Myšlenka hrát nějakou soutěž byla již na úplném začátku, nicméně jako         naivní představa kdesi v mlze, jakmile jsme ale už jezdili nějakou dobu a kamarádů přibývalo, řekli jsme si, že do toho chceme jít, a naplno!

      Tomáš Novák (Vedoucí Plumbers Litvínov): Naše hokejové setkání, nebo jak to nazvat, začalo někdy před zhruba 6 lety a to  víceméně  z hecu, dokázat jeden druhému co umí... Byla to parta kluků z jedné firmy, kteří si chtěli poměřit síly, a od té doby se z toho stala jakási nedělní tradice....

 

  • tým soupeře nejspíše neznáte. Jaká jsou vaše očekávání pro první zápas?

      Daniel Kačenák ( Vedoucí Gurmáni Žatec): Soupeře neznáme, ale k zápasu budeme přistupovat s maximální pokorou, doplněnou nadšením pro hru a touhou zvítězit!

 

 

      Tomáš Novák (Vedoucí Plumbers Litvínov): V průběhu těchto let jsme si zahráli i zápasy proti podobným skupinám jako jsme my. A  proto jsme začali uvažovat o účasti v některých z amatérských lig...

Diskuze

Tabulka

1. Litvinov Lancers 8 93:14 21
2. Plumbers Litvínov 6 73:17 15
3. HC Kačeři Teplice 8 37:80 9
4. HC Gurmáni Žatec 8 12:104 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

18 gólů

Jan Schubada - Litvinov Lancers

17 gólů

David Matta - Plumbers Litvínov

15 gólů

Pavel Schubada ml. - Litvinov Lancers

13 gólů

Tomáš Kocur - Plumbers Litvínov

12 gólů

Pavel Zbuzek - Plumbers Litvínov

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

29.07.2024 Libor Polomský (51)
02.08.2024 Jaroslav Moucha (62)
05.08.2024 Daniel Kostelník (28)
10.08.2024 Pavel Novák (30)
17.08.2024 Rudolf Panzner (51)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 28074
Posledních 30 dnů: 2155 | Posledních 7 dnů: 332 | Poslední den: 38

© 2024 Český pohár | Všechna práva vyhrazena | stepanovsky21@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne