Český pohár

Ptali jsme se po zápase Vikings/Lopaty

Ptali jsme se po zápase Vikings/Lopaty


V historicky prvním zápase Českého poháru byli úspěšnější hosté HC Lopaty Praha, kteří dokázali otočit zápas ze stavu 2:0 na 3:7. Zápas byl vyrovnaný ale větší štěstí při střílení gólů měli Lopaty. Máme tu pro vás rozhovor se zástupci obou týmů.

 

 

 

 

Patrik Brenner od Vikings Krupka a Miroslav Stadler od HC Lopaty Praha odpověděli na pár otázek.

Redaktor: Odehráli jste historicky první zápas Českého poháru. Hostili jste tým HC Lopaty Praha. Jak moc jste se na něj těšili? Připravovali jste se na zápas nějak speciálně?

Patrik Brenner: Obavy samozřejmě byly, nevěděli jsme co nás čeká, ale zároveň jsme se těšili na nové zkušenosti a kontakty.
Sledovali jsme soupeře na Instagramu a YouTube, abychom zhruba věděli do čeho jdeme.

Redaktor: Už ve 4. minutě jste vedli 2:0 ale vedení jste neudrželi a v první třetině jste dostali 4 góly. Navíc další gól jste přidali až v závěru zápasu při přesilovce 5 na 3. Co se stalo? 

Patrik Brenner: Ano, je pravda, že jsme do vedení šli rychle a přestali jsme hrát. Bohužel nás trápí velká marodka a to, a nesešla se nám ani jedna pětka, která spolu hraje, což se na naší hře projevilo. Žádná přihrávka, střela, nic. Bohužel po zranění našeho hráče jsme úplně přestali hrát a myšlenkama jsme byli někde jinde. Takže výsledek momentálně neřešíme, důležité je zdraví našeho spoluhráče.

                                          Tvrdý Hit

Redaktor: Jaké jsou vaše dojmy z prvního zápasu ve skupině A Českého poháru proti HC Lopatám Praha. Je něco co by jste udělali jinak, kdyby jste mohli vrátit čas?

Patrik Brenner: Pokud by šel vrátit čas, určitě bychom si všichni přáli, aby se Davidovi nestal tak těžký úraz.
Každopádně vždycky musí být jeden vítěz a druhý poražený. Hlavu vzhůru, jedeme dál ???? 

Každopádně jsme si to moc užili. Rozhodčí odvedli dobrý kus práce a odcházeli jsme s úsměvem na tváři i přes to, že jsme prohráli. Děkujeme organizaci zimního stadionu a soupeři, kterému ještě jednou moc gratulujeme.

            Bezvadný fandění

Redaktor: Odehráli jste historicky první zápas Českého poháru. Čekal vás zápas venku, v Chomutově. Jak moc jste se na něj těšili. Připravovali jste se na něj nějak speciálně?

Miroslav Stadler: Těšili jsme se moc. Bylo to pro nás něco nového. A moc jsme si to užili! 

Co se přípravy týče, tak nijak speciálně jsme se nepřipravovali. Pouze jsme si řekli, že budeme rychle střídat a hrát zodpovědně v obraně. To se nám mimo začátek v zásadě podařilo.

                Radost Vikingů

Redaktor: V zápase jste dostali dva rychlé góly a tak šel soupeř do vedení 2:0 už ve 4. minutě. Pak jste přidali 7 gólů a soupeř už jen jeden a to až v závěru. Co se na začátku zápasu stalo? A co nastartovala váš obrat?

Miroslav Stadler: Co se stalo Ti neřeknu, máme dlouhodobě problém s tím, že inkasujeme jako první. Ačkoliv se o tom před každým zápasem bavíme. Bohužel ten první gól byl pro nás dost smolný. Druhý přišel v zápětí, když soupeř ujel dva na jednoho. 
Ale právě proto, že se nám to děje poměrně často, tak to s naší psychikou nijak zvlášť nezamávalo a měli jsme sílu a vůli s tím něco udělat. 

Hodně nám pomohlo, že jsme  dokázali během pár minut snížit na rozdíl jednoho gólu a vzápětí vyrovnat. Do konce první třetiny jsme odskočili do vedení o dvě branky. O pauze už jsme si jen řekli, že budeme hrát dál v klidu, a že už Vikingy k ničemu nepustíme. To se nám víceméně povedlo.

              Gól Lopat Praha

Redaktor: Jaké jsou vaše dojmy ze zápasu? Měli jste to 98 kilometrů z Prahy do Chomutova, což je 75 minut cesty a i přesto jste přivedli kompletní tři pětky. To značí, že jste se na pohár strašně moc těšili? Je to tak?

Miroslav Stadler: Jedním slovem? Super! Opravdu jsme si to moc užili. Kluci zařídili krásný zimák a organizačně se s tím popasovali na jedničku. Za to jim patří velký dík! 

Ano, je to přesně tak. Věřím, že vysoká výhra na úvod poháru naše nadšení ještě víc podpoří a budeme nastupovat v podobných počtech i dál.

Na závěr bych chtěl za nás všechny popřát brzké uzdravení a bezproblémovou rekonvalescenci Davidovi od Vikingů.

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. HHL Nový Bydžov 7 54:11 18
2. Kocouři Beroun 6 34:16 15
3. Netopýři Černošice 7 27:24 13
4. HC Lopaty Praha 6 24:19 11
5. Litvínov Lancers 7 27:16 11
6. Vikings Krupka 7 13:37 2
7. Strašáci Praha 7 10:35 2
8. Mad Wolves Praha 7 12:43 2

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Daniel Louda - HC Lopaty Praha

3 góly

Vašek Materna - Litvínov Lancers

3 góly

Jaroslav Vrána - Netopýři Černošice

2 góly

Pavel Janeček - Netopýři Černošice

2 góly

Sylva Červenková - Litvínov Lancers

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

01.01.2024 Veronika Kamasová (39)
01.01.2024 Jiří Sládek (39)
01.01.2024 David Vořechovský (39)
01.01.2024 Vít Kohout (39)
01.01.2024 Daniel Louda (39)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 7926
Posledních 30 dnů: 563 | Posledních 7 dnů: 123 | Poslední den: 1

© 2023 Český pohár | Všechna práva vyhrazena | stepanovsky21@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne